شنود

سیاسی، فرهنگی، اجتماعی

شنود

سیاسی، فرهنگی، اجتماعی

شنود

در سپهر ملیِ «گفت و شنودِ» کشوری که ردپای 5000 سال تمدن در آن وجود دارد و مزین به آموزه های متعالی دینی همچون اسلام نیز هست، زیبنده نیست که سهم «گفتن» ها بسیار بیشتر از «شنیدن»ها باشد.
شنیدن نه به معنای پذیرشِ بی چون و چرا، بلکه ناظر بر این آسیب که قوه ی شنیداری ما بسیار کمتر از قوه ی گفتارمان فعال و آماده ارتباط با طرف مقابل است.
ما در غالب گفت وشنودهای فی مابین، اگر هم به ظاهر در حال توجه به سخنان طرف مقابل هستیم، درواقع منتظریم تا رشته ی سخن را در دست گرفته و آنچه را که از پیش آماده نموده ایم روانه ی روبرو کنیم.
این موضوع را یک آسیب فرهنگی عمیق برای کشوری که سعدی ها، فردوسی ها، خواجه نصیرها، ابن سیناها و ... را به جهان ارائه کرده است می دانم.
پایگاه شنود، محلی است برای شنیدن سخنان دوستان و عابرانی که در فضای مجازی گذرشان به این دریچه ی سخن می افتد.
فضای محقر «شنود»،
به شرط عدم اسائه ادب و رعایت نزاکت در سخن، به روی هر مخالف و موافقی گشوده است.

کشف یک سناریوی احتمالی علیه امنیت ملی

جمعه, ۱۸ دی ۱۳۹۴، ۰۸:۰۵ ب.ظ

سکانس یک : بازیگر بزرگ فتنه 88 که قرار است بازیگر بزرگ فتنه اکبر نیز باشد به دلیل آنکه ایادی میدانی اش در زندان به سر برده و برای ایجاد دود و آتش خیابانی قدرت عملیاتی سال 88 را ندارند اکنون نظام را بابت ردصلاحیت های احتمالی و حتی نتایج انتخابات اسفندماه 94 به حملات داعش و تهدیدات امنیتی از سوی تکفیری ها هشدار میدهد.

سکانس دوم : دولت خونخوار عربستان در اقدامی ناگهانی روحانی شهیر شیعیان عربستان را به وضعی فجیع به شهادت میرساند

سکانس سوم : هنوز ملت ایران و جهان اسلام از شوک این جنایت خارج نشده است که سفارت عربستان در تهران و کنسولگری عربستان در مشهد که مورد اعتراض حضوری جمعی از مردم داغدیده ایران قرار گرفته است در اقدامی مشکوک آتش میگیرد که هنوز ابعاد این آتش سوزی برای نیروهای امنیتی و مسئول کاملا روشن نشده است.

سکانس چهارم : علیرغم اعلام موضع سریع رییس جمهور ایران در خصوص محکومیت تعرض به سفارت عربستان در حالیکه هنوز مبادی دیپلماتیک ایران تعامل و توضیحی برای آل سعود ترتیب نداده اند که دولت عربستان در اقدامی بسیار تصنعی و نمایشی اقدام به قطع روابط دیپلماتیک با ایران میکند.

سکانس پنجم : سریالی از کشورهای زیر پونز همچون جیبوتی، بحرین، امارات و ...نیز اقدام به تقلید دیپلماتیک از عربستان کرده و در حرکتی بسیار زننده اقدام به قطع یا کاهش روابط دیپلماتیک با ایران میکنند.

سکانس ششم : رسانه های غربی گویی که درباره جنایت سعودیها در به شهادت رساندن شیخ نمر دچار کوررنگی شده باشند در اقدامی همسو با سناریوی احتمالی این متن، اقدام به پوشش گسترده آتس سوزی سفارت عربستان در تهران میکنند.

سکانس هفتم : هواپیماهای عربستان به سفارت ایران در صنعای یمن حمله موشکی میکنند.

سکانس هشتم : دراین مدت مقامات عربستانی در مواضع خود کلیدواژه هایی را درباره ایران  استخدام میکنند که بوی ایجاد ناامنی در ایران را میدهد.

کلیدواژه های مشترکی که طی یکماه اخیر از لسان بازیگر بزرگ فتنه 88 درباره احتمال «واردات ناامنی به کشور در صورت رقم خوردن نتایج انتخاباتی خلاف تشخیص او» صادر شده است.


نتیجه : مقامات امنیتی کشور پیدا کنند پرتقال فروش و هماهنگی او با سرویسهای بیگانه را.


انتشار مطلب در راهکارنیوز +

نظرات  (۱)

پس با صحبت های اخیر محسن رضایی برای بسیجی ها ایشون رو هم به لیست بدمن ها اضافه کنیم؟!
پاسخ:
فعلا که تکذیب شده

http://www.tabnak.ir/fa/news/559573/%D8%AA%DA%A9%D8%B0%DB%8C%D8%A8-%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B3%D8%A8-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.